×
 • Biznes
 • Biznes / Teknologji

  Huti “pozon” për kamerën e sigurisë (Video)

  Insajderi
  25 January 2016 - 14:16

  Me 3 janar në një regjistrim të kamerës së një autostrade në Quebec të Kanadasë, është kapur një hut i cili ka kaluar para kamerës.

  Por, ky nuk është një hut i zakonshëm. Hut i dimrit apo i borës siç quhet, ka qenë pak më ndryshe se të tjerët, raporton Insajderi.

  Ajo që e tërheq edhe më shumë vëmendjen, është fakti se ai i ka drejtuar sytë duke shikuar direkt në kamerë, sikur ta kishte mësuar dikush.

  Mendohet që me shumë gjasë ai po shikonte që të stabilizohej dhe ta bëjë vendin e tij diku prapa kamerës./Insajderi.

  https://www.youtube.com/watch?v=oNODUBFVl_Q

  OP-ED
  Nga Rubrika
  LifeStyle
  30 November 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark