×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “I kam marrë 100 pikë në test, po nuk mu ka ofru punësimi”, qytetari rrëfen si nuk është pranuar në KEK

  Insajderi
  08 April 2022 - 16:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

   Korporata Energjetike e Kosovës (KEK), është çështja më e përfolur e ditëve të fundit.

  Shkak për këtë janë bërë punsimet, për të cilat flitet që janë punësuar militant të partive politike.

  Në lidhje me këtë Gazeta Insajderi ka marrë mendimet e qytetarëve të Obiliqit dhe si e shohin ata këtë gjë.

  Njëri ndër qytetarët ka pasur kritika ndaj politikave të cilat mbizotrojnë jo vetëm në KEK por edhe më gjerë.

  Ai ka pohuar se ka plotësuar të gjitha kushtet që nevojiten por nuk është pranuar. /Insajderi.org/

  Për të parë mendimet e qytetarëve të Obiliqit klikoni poshtë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark