×
 • Lajme
 • Lajme

  Ibrahimi paralajmëron bojkotim të punës në nëse nuk hapen dritaret në Pallatin e Drejtësisë

  Insajderi
  09 February 2016 - 11:26

  Kryetari I Gjykatës Themelore të Prishtinës, Hamdi Ibrahimi ka paralajmëruar bojkotim të punës në Pallatin e Drejtësisë, nëse deri javën e ardhshme nuk nisin procedurat për hapjen e dritareve.

  Ibrahimi, ka thënë se publikimi i rezultateve në gazetën Insajderi se niveli i oksigjenit është 11 herë nën nivelin e lejuar është shqetësues.

  “Ne nuk do të punojmë nga java e ardhshme nëse nuk hapen dritaren. Ne nuk guxojmë që ta rrezikojmë jetën e stafit. Sot kam komunikuar me gjyqtarët dhe të gjithë janë të mendimit për bojkotim të punës”, ka thënë Ibrahimi për Insajderi.com.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark