×
 • Showbiz
 • Show

  Ish konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba për herë të parë

  Insajderi
  22 November 2023 - 21:58

  Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Beart Rexhepi është bërë baba për herë të parë.

  Lajmin e ëmbël e ka bëri të ditur vet ai me anë të një imazhi në llogarinë e tij në ‘Instastory’.

   “Momentin që pashë sytë e tu dhe shtrëngove gishtin tim me dorën tënde të vockël, ma more zemrën përgjithmonë, dashuria ime princesha ime”, shkroi ai krahas postimi.

  Kujtojmë që në fillim të muajit nëntor Bearti kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me të dashurën gjermane.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark