×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “Janë në kundërshtim me natyrën”, qytetarët kundër martesave të së njejtës gjini

  Insajderi
  16 March 2022 - 17:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Është diskutuar gjatë ditës së sotme në Kuvendin e Kosovës për miratimin e martesave të së njejtës gjini, e cila ka sjellur reagime të shumta në vend.

  Në lidhje me këtë, për rubrikën Vox-Pop të Gazetës Insajderi, qytetarët kanë dhënë mendimet e tyre.

  Ata thanë se e kundërshtojnë këtë gjë dhe është në kundërshtim me Zotin dhe natyrën.

  Për të parë reagimet e tyre shikojeni videon e bashkangjitur:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark