×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Kape momentin/ Ofertë bombastike nga “Sharr Travel” dhe Hotel “Regina”, 3 ditë vetëm 90 euro

  Insajderi
  11 April 2024 - 14:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kompania liderë e turizmit në Kosovë “Sharr Travel” ka  sjellë një oferte bombastike për këtë fundjavë në bashkëpunim me Hotel Regina City në Vlorë.

  Për vetëm 90 euro ju mund të kaloni 3 ditë të paharruara duke bërë edhe vizita të shumta në Vlorë, Kaninë, Berat e Tiranë.

  Në këtë çmim përfshihet edhe mëngjesi, darka e akomodimi.

  Nxitoni dhe bëni rezervime në:

  044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

  Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

  Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

  Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark