×
 • Lajme
 • Lajme

  Kaplon zjarri ndërtesën e korporatës energjetike në Maqedoni

  Insajderi
  16 February 2016 - 10:42

  Një zjarr i madh ka kapluar ndërtesën e kompanisë energjetikë EVN në Maqedoni.

  Njësiti i zjarrfikësve kanë intervenuar me gjashtë makina dhe kanë arritur ta lokalizojnë dhe shuajnë zjarrin.

  Tani për tani nuk ka informacione për të lënduar dhe për arsyet që kanë sjell deri tek shpërthimi i zjarrit, njofton televizioni Shenja nga Maqedonia./Insajderi

   

   

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark