×
 • Lajme
 • Lajme

  Kerry injoroi presidentin Nishani

  Insajderi
  14 February 2016 - 11:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Laspi.al raporton se vetëm 4 minuta ka zgjatur takimi mes sekretarit amerikan të shtetit, John Kerry dhe presidentit Bujar Nishani.

  Kreu i shtetit e priti sekretarin Kerry në Rinas dhe takimi u zhvillua mbi tapetin e kuq, poshtë shkallëve të avionit.

  Më pas, sekretari Kerry u nis me nxitim drejt kryeministrisë, siç e parashikon protokolli i vizitës së tij. Ai do të mbajë një deklaratë për shtyp me kryeministrin Rama dhe më pas do të takohet në hotel Rogner me kryetarin e PD, Basha.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark