×
 • Biznes
 • Biznes

  “Kompleksi Trisa: Perandoria e Ndërtimeve në Prishtinën e Re”

  Insajderi
  23 May 2023 - 15:43
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kompleksi banesor-afarist “Trisa” në Zonën Qendër të Prishtinës së Re do të sjellë një përvojë të pa krahasueshme për banorët që do të jetojnë aty.

  Me 9 ndërtesa tërheqëse, nga 7 deri në 11 kate dhe me një sipërfaqe prej afër 100,000 m², ky mega ndërtim është përgjigja e Ariani Company për nevojat e rritura të qytetarëve, me standarde të nivelit më të lartë.

  Me synimin për të krijuar një ambient të kualitetit të lartë dhe për të tejkaluar standardet e parashikuara, kompania është e vendosur të realizojë kryeveprën më të madhe të Prishtinës së Re deri më tani.

  Kompleksi Trisa – një shembull i vërtetë i fuqisë së ndërtimit dhe vizionit të madh të Ariani Company.

  Për më shumë detaje rreth projektit mund të informoheni në 045 200 800 apo në ueb faqen e kompanisë www.arianicompany.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark