×
 • Lajme
 • Insajderi

  Kush përgjohet në Kosovë? Eksperti i sigurisë kibernetike zbulon detajet

  Insajderi
  04 June 2023 - 20:59

  “Shumica e njerëzve në Kosovë e kanë frikën se është duke i përgjuar dikush”, kështu deklaroi në emisionin “Kendiv” eksperti i sigurisë kibernetike, Mentor Hoxhaj.

  Ai shtoi se “nuk ka person i cili nuk është i përgjueshëm, por varet në çfarë niveli ku je dhe kush dëshiron të përgjojë”.

  Por, kush përgjohet në Kosovë?

  “Nuk ka klasë, nuk ka grup njerëzish. Nuk ka pëegjime në masë. Përgjimet bëhen më kërkesë të prokurorit”, tha ai

  Detajet interesante i gjeni në videon më poshtë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark