×
 • Lajme
 • Insajderi

  Ky është 29-vjeçari i zhdukur nga Shtërpca, Policia kërkon ndihmë për gjetjen e tij

  Insajderi
  14 May 2023 - 18:00

  Me datë 12.05.2023, rreth orës 07:50 policia e stacionit në Shtërpcë ka pranuar një informacion se është një rast i personit të zhdukur nga fshati Biti e Epërme, komuna Shtërpcë.

  Lidhur me këtë, Policia kërkon ndihmë për gjetjen e tij.

  Postimi i plotë i PK-së:

  Bëhet fjalë për personin, Goran S Kociç i lindur me 25.04.1994 nga fshati Biti e Epërme, komuna Shtërpcë.

  Ai është i gjatë, 177 cm

  Peshon, 65 kg

  Sy kafe

  Flokë të zeza

  Kishte të veshura: xhaketë dhe gjinse të kaltërta dhe kishte të mbathura këpucë ngjyrë kafe.

  Që nga dita e raportimit, ekipet e policisë në bashkëpunim të ngushtë me familjarët e tij, banorë të zonës, Ekipet e Kërkim Shpëtimit të Gardës Kombëtare nga Forca e Sigurisë dhe ekipe civile nga “Shërbimi i Kërkimi-Shpëtimit Malor i Kosovës” janë në kërkim të personit të zhdukur.

  Policia Rajonale e Ferizajt ka marrë autorizimet nga prokurori i rastit nga Prokuroria Themelore në Ferizaj për publikim dhe kërkojmë bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e tij .

  Të gjithë ata që kanë informacione, që ndërlidhet me të, ta njoftoni menjëherë policinë, stacionin më të afërt të policisë, apo përmes numrit kujdestar 192 dhe aplikacionit digjital” Lajmëro Policinë”

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark