×
 • Lajme
 • Lajme

  Largohet trupi i pajetë i të aksidentuarit para MAShTI-t

  Insajderi
  26 February 2024 - 14:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ekipet e Forenzikes kanë larguar trupin e pajetë të të aksidentuarit para Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit.

  Nga pamjet e siguruara, shihet se vetura ka goditur shtyllën duke e lëkundur nga vendi, si rrjedhojë këmbësori është goditur nga ajo për vdekje.

  Insajderi ka provuar të marrë një përgjigje nga policia për rastin por të njëjtit ende s’janë përgjigjur.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark