×
 • Lajme
 • Lajme

  Last Dance e Dua Lipës  pjesë e listës “iTunes” në Britani të Madhe

  Insajderi
  11 February 2016 - 13:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Këngëtarja Dua Lipa , së fundmi ka publikuar këngën Last Dance të cilën e promovoj në Radio BBC 1.

  Kënga Last Dance tashmë ka hyrë në top listën e  40 të këngëve më të dëgjuar për momentin dhe zë vendin e 39.

  Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në Instagram para pak çastesh përmes një fotot të publikuar nga lista e iTunes.

  “Nuk mund ta besoj, Last Dance në listën e Top 40-të të iTunes në Britani të Madhe. Njerëz jeni të pa besueshëm”, ka shkruar Lipa përbri fotos.

  iTunes është lista e muzikëve në Iphone, nga kompania “Appel”

  duaa

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark