×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Leopardi sulmon gjashtë persona në një shkollë në Indi (Video)

  Insajderi
  08 February 2016 - 12:18

  Një leopard i cili hyri në një shkollë në qytetin indian Bangalore, ka plagosur gjashtë persona të cilët ishin duke bërë përpjekje për të kapur atë .

  Një shkencëtar dhe një punonjës pylli ishin mes atyre që kanë pësuar më së shumti.

  Sic njofton BBC, leopardi mashkull, i cili hyri në ambientet e shkollës Vibgyor, u qetësua përfundimisht dhe u la lirë.

  Të dhënat e shtetit indian tregojnë se në këtë vend ka rreth 12 mijë deri më 14 mijë leopardë.

  Më poshtë mund të shihni leopardin duke e sulmuar një person./Insajderi

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Botë
  28 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark