×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Londra goditet nga frika për sulm terrorist

  Insajderi
  07 February 2016 - 17:23

  Një autobus dykatësh që ka shpërthyer për një skenë në një film të Jackie Chan ka alarmuar londinezët, raporton The Guardian

  Ky autobus nga Londra ka shpërthyer derisa kalonte në urën “Lambeth” derisa qytetarët janë frikësuar për ndonjë sulm terrorist.

  Por më pastaj është raportuar se skena është filmuar për filmin “The Foreigner”, në të cilin do të luajnë Jackie Chan dhe Pierce Brosnan, raporton Insajderi

  https://www.youtube.com/watch?v=12uoRojah08

  Nigel Huddleston, deputeti konservator e ka kapur shpërthimin në video. Ai ka thënë se shkalla e realizmit i ka brengosur shumë njerëz.

  “A është dikush i brengosur për shpërthimin e autobusit në urën Lambeth”, ka shkruar ai duke u treguar ndjekësve të tij që ishte vetëm një film.

  Shpërthimi ka nxitur shumë reagime në rrjetet sociale./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark