×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Luis Diaz mund të largohet nga Liverpooli në verë

  Insajderi
  01 March 2024 - 09:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Luis Diaz është në linjë për të qenë emri më i madh që do të largohet nga Liverpooli këtë verë, nëse “ata “Reds” mund të bindin Mohamed Salah për një marrëveshje të re.

  Disa klube spanjolle tashmë i kanë hedhur sytë te sulmuesi kolumbian, transmeton Gazeta Express.

  Reds janë të përgatitur për të dëgjuar ofertat për shkak të pasurisë së tyre të opsioneve sulmuese.

  Prioriteti kryesor për pasardhësin e Jurgen Klopp janë kontratat e reja për Salah, Trent Alexander-Arnold dhe Virgil van Dijk.

  Dhe rezultati në lidhje me Salah në veçanti do të ketë një ndikim në të ardhmen e 27-vjeçarit kolumbian, Luis Diaz.

  Mbetet të shihet deri në verë se cilat do të jenë vendimet që do t’i marrë trajneri i ri.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark