×
 • Sport
 • Euro 2024

  Mavraj, Canës: Shko flej bir, se neser kemi dasëm!

  Insajderi
  14 June 2024 - 23:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-kapiteni i Shqipërisë, Mërgim Mavraj ka bërë pak shaka me kapitenin legjendar Lorik Canën, para ndeshjes Itali – Shqipëri në Kampionatin Evropian.

  Mavraj ka postuar një fotografi në story, ku është së bashku me Canën dhe ka shkruar:

  ”Shko flej biri im, pusho se neser kemi darsëm”.

  Këtë ish-kapiteni i kuqezinjëve e ka marr me humur duke e shpërndar edhe ai në profilin e tij në Instagram.

  Kujtojmë që Shqipëria nesër luan ndeshjen e parë të Kampionatit Evropian, kundër Italisë, ndeshje e cila zhvillohet në stadiumin ”Signal Iduna Park”, nga ora 21:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark