×
 • Lajme
 • Lajme

  Me 3Z për fundjavë në Maqedoni

  Insajderi
  14 February 2016 - 09:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një veturë zyrtare me tabelat “3Z-106-03” e tipit Passat  ka kaluar kufirin në Han të Elezit dhe ka hyrë në Maqedoni, të shtunën para dite raporton Insajderi.

  Insajderit i janë dërguar fotografi dhe video që tregojnë udhëtimin e veturës drejt shtetit fqinj – Maqedonisë të shtunën para dite.

  Vetura me regjistrim 3Z-106-03 është parë duke kaluar doganën. Ajo e kishte targën vetëm në pjesën e përparme.

  Kryeministri Isa Mustafa, kishte marrë vendim që ndalonte  përdorimin e veturave jashtë orarit të punës. Megjithatë, veturat e shtetit nuk janë ndalur asnjëherë. /Insajderi.com

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark