×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “Me hajni ka hyrë aty, hajn ka me mbetë” – qytetarët reagojnë për rritjen e pagës të Albin Kurtit

  Insajderi
  16 February 2022 - 16:53
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Kryeministri Albin Kurti gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur që ka ngritur pagat për disa kategori të caktuara.

  Por ajo që vërehet është që rroga e Kurtit poashtu ka ndryshuar, duke bërë që të ketë reagime të shumta në vend.

  Si e komentojnë qytetarët këtë gjë, për rubrikën Vox-Pop të Gazetës Insajderit kanë dhënë opinionet e tyre. Ata thanë se është turp se si ka vepruar dhe se në përgjithësi të gjithë qeveritarët kanë beneficione mjaftueshëm.

  Për të parë më shumë shikojeni videon e bashkangjitur:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark