×
 • Biznes
 • Biznes / Teknologji

  Me këtë truk, mund të lexoni mesazhet e fshira në WhatsApp nga Iphone!

  Insajderi
  08 November 2023 - 12:44

  WhatsApp është kthyer tashmë në një program, pa të cilin ne nuk bëjmë dot, bashkë me Instagramin, apo Facebook-un.

  Megjithatë, edhe në WhatsApp ne mund të gabojmë. Një mesazh që e kemi shkruar për dikë, ia çojmë dikujt tjetër, apo dërgojmë një mesazh, nuk na pëlqen, apo pendohemi se çfarë kemi shkruar dhe e fshijmë.

  Shyqyr që kemi atë butonin “delete” se kushedi me sa njerëz do të ziheshim.

  Por nëse ti je në anën tjetër dhe do të lexosh mesazhin që dikush të dërgoi, por që u pendua dhe e fshiu, e kemi një mashtrim të vogël.

  A përdorni iPhone? Telefoni juaj i bën back up mesazheve tuaja si standarde. Fshijeni WhatsApp-in, instalojeni përsëri dhe zgjidhni “to restore chats via the backup”. Do ta shihni mesazhin e fshirë.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  LifeStyle
  30 November 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark