×
 • Biznes
 • Biznes / Teknologji

  Mercedes me model të ri

  Insajderi
  30 January 2016 - 18:22

  GLE Coupe është një perspektivë dhe dinamikë e re me stil më të veçantë. Ajo shtyn traditën e gjatë të Mercedes-Benz me lartësi të reja, me linja sensuale, një seri e veturave pak i shtrirë dhe me mënyrë mënyra të kombinuara, forma muskulare, harqe, rrota të mëdha dhe një linjë të lartë kualiteti.

  merce1
  Gjithashtu tejkalon kufijtë e bukurisë. GLE AMG Sport ka një motor tronditës 362 kuaj-fuqi Biturbo V6. Në qoshet e jashtme ka një shkëlqim tejet vezullues që nuk përballohet lehtë.

  Selektimi dinamik i tij përfshin pesë tek parametrat që ju lejon të personalizoni një motor, drejtues dhe efikas, të kontrollohet mirë në kthesa, duke e bërë GLE Coupe në mënyrën që ju dëshironi. Në shitje ka dalë që prej fundit të vitit 2015.

  mercefinal

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark