11:06 - 28 Korrik 2022

Mërgimtari nga Peja, i cili jeton nė Zvicër, në një video të realizuar në njëren nga pikat e Petrol Company, video e cila është postuar në rrjetin social facebook të Petrol Company, shprehet të jetë shumë i kënaqur me derivatet e kësaj kompanie, i cili thotë:

“Jam i sigurt që ktu kur nalna e marr naftën dhe benzinin shumë të mirë, si dhe këtë lluks që e kemi ktu
nuk e kemi as jashtë. Atje duhet me dalë mi qitë naftë vet, mi la xhamat vet, e ktu po na kryni tanat”

Tutje Florimi përshëndet pronarët e kësaj kompanie dhe u bën thirrje shoqeve dhe shokëve që të furnizohen në Petrol Company.

Ju kujtojmë që Petrol Company momentalisht ka çmimet më të lira në vend.

Për më tepër shiqo videon: