×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi / Ballina 5

  Mes lotëve qytetarja nga Gjakova rrëfehet për Insajderin: Shumë keq e kemi gjendjen…

  Insajderi
  29 June 2023 - 21:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Organizata “Bereqeti”, për nder të festës së Kurban Bajramit ka shpërndarë produkte ushqimore në disa familje në qytetin e Gjakovës.

  Gazeta Insajderi ka përcjellur nga afër aktivitetin dhe ka marrë rrëfimin e qytetares në gjendje të rëndë ekonomike atje.

  “Hoxha vjen shumë shpesh me na ndihmu, gjendjen e kemi mjerim veç presim kush po na ndihmon”, tha ajo për Insajderin.

  Intervista e plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark