×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Messi: Inter Miami do të jetë klubi im i fundit

  Insajderi
  12 June 2024 - 19:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lionel Messi e ka konfirmuar sot se Inter Miami do të jetë klubi i fundit ku ai do të luajë futboll.

  Argjentinasi fitoi gjithçka që fitohet me Barcelonën, PSG-në dhe Argjentinën, teksa vendosi të provojë aventurën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

  “Inter Miami do të jetë klubi im i fundit, po…Më pëlqen të luaj futboll, kështu që kënaqem me gjithçka sepse… jam i vetëdijshëm se çdo herë ka gjithnjë e më pak. Po shijoj çdo detaj të vogël”, tha Messi për ESPN.

  Messi aktualisht është në përgatitje me kombëtaren e Argjentinës për Copa American që nis pas disa ditësh.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark