×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  Mjerim| Dy loket nga Prishtina jetojnë në një barakë, në kushte të renda. Ato kanë nevojë për ndihmë

  Insajderi
  18 May 2024 - 14:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në oborrin e QKUK-së, në një barakë afër Klinikës së Onkologjisë, dy motrat Cakolli jetojnë në gjendje të mjerueshme.

  Përveç vendit në të cilin jetojnë, ato kanë të përbashkëta edhe vuajtjet.

  Hallin më të madh e kanë strehimin dhe shërimin e motrës së vogël, Vahides, e cila vuan nga shumë sëmundje përfshirë edhe kancerin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark