×
 • Sport
 • Euro 2024

  Moment qesharak në Dortmund; Shqiptari thyen shpagetat para tifozëve italianë, kështu reagojnë ata

  Insajderi
  15 June 2024 - 18:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Po vazhdon atmosfera fantastike para ndeshjes mes Shqipërisë dhe Italisë që do të luhet sonte në ora 21:00.

  Në rrugët e Dortmundit janë bërë bashkë shqiptarë e italianë për të nisur festën qysh gjatë ditës.

  Një moment qesharak ndodhi kur një shqiptar theu shpagetat, ushqim i preferuar nga italianët.

  Në videon e mëposhtme mund ta shihni reagimin e tyre.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark