×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Momenti kur u gjet i gjallë i riu i humbur në Shtime

  Insajderi
  04 June 2023 - 19:54

  Fatmirësisht sot gjatë ditës është gjetur i riu Agon Misini i cili u raportua i zhdukur më datë 02.06. 2023, rreth orës 22:30 nga Komuna e Shtimes.

  Që nga dita e raportimit, ekipet e policisë në bashkëpunim të ngushtë me familjarët e tij, banorë të zonës, Shoqatën e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim ishin në kërkim të personit të zhdukur.

  Ai u gjet sot rresh orës 14:50 nga Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim në rajonin Shtimes. Gjendja e tij shëndetësore, sipas mjekëve është e mirë.

  Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim ka ndarë pamjet kur u gjet në gjendje të mirë Agoni.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark