14:40 - 28 Gusht 2019

Rave Travel ju bien më afër se kurrë pran festivalit më të madh në Mal të Zi, Sea Dance ku do të përformojnë artistë të mëdhenj botërorë dhe lokal si David Guetta, Robin Schulz, Richie Hawtin e të tjerë.

Edicioni i gjashtë i festivalit do të mbahet ne Buljarica Beach në Budva duke filluar nga e premtja me 30 gusht deri të dielën me 1 shtatorë.

Më shumë se 100 artist ndërkombëtarë dhe rajonal Sea Dance do të përmbledhë zhanre të ndryshme të muzikës me artistë si David Guetta, Robin Schulz, Ofenbach, Disciples, Richie Hawtin, Sven Vath, Helena Hauff, Recondite, Jon Gaiser, Tijana T, Marko Nastić shumë të tjerë.

Biletat për Sea Dance Festival do të jenë në shitje vetëm deri të Mërkurën, 28.08.2019.

Biletat mund ti gjeni në RaveTravel, për më shumë informata kontaktoni në +383 49 759 859