×
 • Sport
 • Sport

  Munishi: E kemi edhe një motiv shtesë me e mposht Rumaninë edhe me ju tregu kush është shtet e kush nuk është

  Insajderi
  11 February 2024 - 22:43

  Trajneri i njohur kosovar, Ismet Munishi e ka komentuar grupin e Kosovës në Ligën e Kombeve.

  Munishi tha se Kosova e ka një motiv shtesë për ta mposhtur Rumaninë.

  “I njohim këto ekipe. Është grup i përballueshëm. Nëse krijohet klimë e përshtatshme. Duhet të punojmë që ta mposhtim Rumaninë. Për Qipron dhe Lituaninë ose Gjibraltarin as që dua ta diskutojë. Ne ende jemi pa selektor. Besoj se do të dalim të parët në grup. Besoj se do të mësojmë prej gabimeve. Besoj se duhet të reflektojnë të gjithë pas një kampanjë të dështuar. Kemi futbollistë fantastikë. E kemi edhe një motiv shtesë me e mposht Rumaninë edhe me ju tregu kush është shtet e kush nuk është shtet”, tha Munishi në Favorit.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark