×
 • Sport
 • Sport

  Munishi: Gjermania tregoi se do të konkurrojë për titullin kampion

  Insajderi
  14 June 2024 - 23:43
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Emisioni “Favoriti i Europianit” vjen edhe sonte në shtëpitë e juaja.

  Në emisionin e sotëm, Ismet Munishi e nisi me komentin e tij rreth ndeshjes Gjermani – Skoci.

  Ai tha se Gjermania me fitoren 5-1 ndaj Skocisë e konfirmoi kandidaturën për titullin kampion.

  “Gjermania ishte fantastike, në çdo cep të fushës ishte më e mirë. Në 10 minutat e parë u pa që gjermanët ishin më të mirë”, tha ai.

  Tutje, ai nuk i la anash as ngacmimet ndaj Skocisë.

  “Skocia është dashtë me ia bë si në boks, trajneri me hedh peshqirin e bardhë dhe me përfundu loja. Nuk e di pse vazhdojshin tutje, duke e ditur që s’munden me përballu Gjermaninë”, përfundoi ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark