×
 • Biznes
 • Biznes / Teknologji

  Muzeu i tingujve të teknologjisë së harruar

  Insajderi
  07 February 2016 - 21:58

  Në internet kohëve të fundit është hapur një ueb-faqe, e cila nga themeluesit quhet si “muze online” në të cilën mund t’i dëgjoni tingujt të gjithë aparateve të vjetër elektronik.

  Nëse nuk keni çfarë të bëni dhe keni kohë të lirë, atëherë ju mund ta ‘vizitoni’ këtë muze duke u ulur para kompjuterit tuaj.

  aparateve

  Brenda tij, ju mund të gjeni tinguj të aparateve të ndryshëm, të gjithë të vjetër, të cilët ndoshta edhe do të ju kthejnë në kohë.

  Mes të gjithë aparateve të “ruajtur” brenda këtij muzeu të improvizuar, ju mund të gjeni tingujt e kompjuterëve më të vjetër, të video-lojërave, të telefonit me rrotullim, të disketave kompjuterike, dhe po ashtu telefonit të vjetër “Nokia”./Insajderi.com

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark