×
 • Sport
 • Sport

  Ndeshja mes Dukagjinit dhe Dritës, publikohen formacionet zyrtare

  Insajderi
  06 March 2024 - 12:53
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Sot skuadra e Dukagjinit luan ndaj Dritës. Dukagjini dhe Drita ballafaqohen me fillim nga ora 13:00, në kuadër të çerekfinales së Kupës së Kosovës

  Pak para ndeshjes janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

  Përbërjet:

  Dukagjini: Pas pak…

  Drita: Maloku(GK), Krasniqi, Bejtullai, Mesa, Ovouka, Broja, Dabiqaj, Baftiu, Selmani, Ajzeraj, Krasniqi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark