×
 • Lajme
 • Lajme

  Fillon Nata e Zjarreve në Prekaz

  Insajderi
  07 March 2016 - 19:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ka filluar të hënën manifestimi “Nata e Zjarreve” në Prekaz, tek kompleksi përkujtimor “Adem Jashari”, në Prekaz.

  Tashmë është bërë edhe ndezja e flakadanëve në varrezat e komandantit të UCK-së, Adem Jasharit dhe familjes së tij.

  Manifestimi vazhdon me një koncert në qendrën e qytetit të Skenderajt. Ky është manifestimi përmbyllës i shënimit treditor të Epopesë së UÇK-së.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark