×
 • Sport
 • Euro 2024

  Ndizet atmosfera në aeroportin “Nënë Tereza”, tifozë dhe turistë ia nisin valles

  Insajderi
  14 June 2024 - 16:55
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tifozë të Kombëtares dhe turistë të huaj kanë ndezur atmosferën në aeroportin “Nënë Tereza”.

  Teksa bëhen gati për të udhëtuar drejt Gjermanisë për të ndjekur ndeshjet e Kombëtares dhe jo vetëm, tifozët shqiptarë ja kanë marrë valles në mes të aeroportit.

  Këto pamje kaq elektrizuese i ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” edhe kryeministri i vendit Edi Rama, duke e cilësuar si superfestë atmosferën e krijuar në aeroport.

  “Superfestë në aeroportin “Nënë Tereza” nga tifozë të Kombëtares e turistë të huaj”, shkruan kryeministri Rama.

  VIDEO

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark