×
 • Lajme
 • Lajme

  Nehat Idrizi fillon punën si kryesues i Këshillit Gjyqësor

  Insajderi
  08 March 2016 - 11:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Nehat Idrizi ka marrë sot detyrën e kryesuesit të Këshillit Gjyqësor të Kosovës.

  Ceremonia e pranim-dorëzimit të detyrës është bërë të martën ambientet e KGJK-së ku  z.Enver Peci, kryesues i deritanishëm ka bërë dorëzimin e kësaj detyre tek kryesuesi i zgjedhur z. Nehat Idrizi.

  Sipas njoftimit të KGJK-së, kryesuesi i ri z. Idrizi, falënderoi z. Peci për angazhimin e tij të deritashëm për punën dhe sfidat nëpër të cilat ka kaluar. Gjithashtu, ai premtoi se do të punojë në të mirë të gjyqësorit

  Enver Peci do të vazhdoi punën e tij si gjyqtar në gjykatën Supreme të Kosovës./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark