×
 • Showbiz
 • Show

  Nëse e dini kuptimin e këtij tatuazhi, fitoni një takim me Megi Pojanin

  Insajderi
  25 June 2023 - 18:41

  Moderatorja Megi Pojani, përmes një postimi në rrjetet sociale ka marrë vëmendjen e publikut.

  Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi të tatuazhit të saj në instastory, ku ka provokuar ndjekësit, duke ofruar takim ekskluziv me ta nëse zbërthejnë kuptimin e tatuazhit.

  “Kush e zbërthen kuptimin e këtij tatuazhi ka një takim ekskluziv me mua, ku të dojë, kur të dojë dhe sa të dojë”, shkruan Megi Pojani.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark