×
 • Sport
 • Sport

  Neymar Jr i pranishëm në ‘duelin e shekullit’ mes Furyt dhe Usyk

  Insajderi
  18 May 2024 - 23:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

  Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

  Duelin nuk do ta humbas ylli brazilian, Neymar Jr. Ish ylli i Barcelonës dhe PSG do ta ndjek nga afër meçin.

  Kujtojmë se në stadium do jenë edhe emra tjerë si: CR7, Steven Gerrard e Anthony Joshua.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark