×
 • Lajme
 • Lajme

  Një 65-vjeçar nga Shkupi është gjetur i vdekur në veturë

  Insajderi
  21 April 2024 - 17:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Më datë 20.04.2024, në ora 16:15, në SPB Shkup është raportuar se në automjetin e pasagjerëve “Opel” me shenja regjistrimi në Shkup është gjetur i ndjeri F.Sh (65) nga fshati Studeniçan, Shkup përballë një restoranti në lagjen Hipodrom.

  Mjeku i Urgjencës ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune të dukshme. Një ekip nga SPB Shkup ka kryer këqyrje dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark