×
 • Lajme
 • Lajme

  Një vit burgim për vjedhje në postën e Ferizajt

  Insajderi
  22 February 2016 - 15:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një vit burgim dhe 500 euro gjobë i janë shqiptuar dënim të pandehurit I.S  i cili është shpallur fajtor për veprën penale grabitje në tentativë në Komunën e Ferizajt.

  I.S i cili është shpallur fajtor nën akuzat se me përdorimin e forcës ka tentuar të vjedh arkat në njërën pikë të Postës në Ferizaj.

  Me këtë rast ai ka goditur punëtoret por në të njëjtën kohë i dyshuari pengohet nga të dëmtuarat ku më pas largohet nga vendi i ngjarjes./Inasjderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark