×
 • Lajme
 • Lajme

  “Nuk jam ne dijeni hiq hiq hiq” Policia bastis banesën në Fushë Kosovë, pronarja jeton në Gjermani, traumatizohet nga pamjet

  Insajderi
  13 June 2024 - 12:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka bastisur banesën e një familje në Fushë Kosovë. Pronarja e banesës, e cila dëshiron të mbetet anonim ndodhet në Gjermani. Ajo pretendon se nuk është në dijeni pse i është bastisur banesa.

  Ajo është ankuar se banesa e tyre është demoluar dhe se gjithçka është bërë pa njoftimin e tyre.

  “Jam shqetësua kur familjarët mi kanë dërgu pamjet. Gjithçka çka e kam ndërtu është demoluar. Nuk e di arsyen e bastisjes. Kam dyshime te djali qe e kanë ndalu policia njëherë. Por nuk e di sigurt”, tha ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark