×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi / Ballina 5

  “Nuk kish ma randë se me kanë nanë, babë e njerkë”, rrëfimi emocionues i Ajshe Bekajt

  Insajderi
  14 July 2023 - 19:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Jeton me 3 fëmijët e bashkëshortit të saj tashmë të ndjerë, Ajshe Bekaj ka rrëfyer për Insajderin jetën e saj nën frikën se do t’i shembet shtëpia.

  Me kushte të rënda ekonomike dhe në mungesë të ushqimit, ajo pohon se rrallë është ndihmuar nga organizatat apo instituciionet.

  Fëmiu i tretë i bashkëshortit të saj është i diagnostikuar me epilepsi, Bekaj ka rrëfyer disa nga momentet e saj të trishta që nga vdekja e bashkëshortit.

  Intervista e plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark