×
 • Lajme
 • Lajme

  Opozita, protesta 24 orë në ditë

  Insajderi
  23 February 2016 - 14:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tre liderët politikë opozitarë kanë njoftuar fillimin e protestave 24 orëshe në Prishtinë para Kuvendit të Kosovës.

  “Po fillon një etapë e re e kundërshtimit të përhershëm dhe do të fillojmë të qëndrojmë nonstop me tenda në shesh dhe kemi marrë leje nga Komuna”, ka thënë kryetari i AAK-së, Raush Haradinaj.

  Visar Ymeri, kryetar i vetëvendosjes, ka thënë se po fillon protesta kundër regjimit antikushtetues.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark