×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Pamjet nga shpërthimi në Ankara (Video)

  Insajderi
  18 February 2016 - 09:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Mbrëmë në kryeqytetin e Turqisë, në Ankara ka ndodhur një shpërthim nga i cili kanë humbur jetën 28 dhe mbi 60 të tjerë mbetën të lënduar, raporton Insajderi.

  Ky shpërthim që dyshohet të jetë një sulm terrorist, i drejtuar ndaj ushtrisë turke, ka lënë të vdekur 28 persona.  Mbi 60 të tjerë mbetën të lënduar.

  Sulmi dyshohet të jetë bërë me shpërthimin e një veture, e cila ka shpërthyer në momentin që ka kaluar pranë një autobusi./Insajderi.com

  Insajderi ka përmbledhur disa pamje të momentit të shpërthyer, të kapura nga kamerat e sigurisë në kryeqytetin e Turqisë:

  https://www.youtube.com/watch?v=HzHxIO9rh38

   

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Botë
  21 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark