×
 • Sport
 • Sport

  Pas 3 jave mungesë, Lionel Messi rikthehet në stërvitje

  Insajderi
  02 April 2024 - 17:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Lionel Messi  është rikthyer në stërvitjen me Inter Miami, përpara takimit të së mërkurës për Kupën e Kampionëve CONCACAF me Monterrey-n.

  Argjentinasi duket se është i gatshëm të luajë ndeshjen e të mërkurës.

  Inter Miami ka qenë pa Messin që kur ai u zëvendësua në fillim të pjesës së dytë të fitores së tyre ndaj Nashville tre javë më parë.

  Trajneri Tata Martino e përshkroi çështjen si një “mbingarkim në kofshën e djathtë”, por këmbënguli se ai nuk do ta nxitonte Messin të kthehej në ekip.

  Të martën, reporteri i AS USA, Fernando Petrocelli, konfirmoi se Lionel Messi është rikthyer në stërvitje normale për Miami dhe ka marrë pjesë në të gjithë seancën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark