×
 • Lajme
 • Lajme

  Pasdite në Insajderi- Takimi i Kadri Veselit me të akuzuarin për uzurpim

  Insajderi
  21 February 2016 - 11:43
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Insajderi sjell pasdite, në ora 15:00, hulumtimin që tregon për promovimin që kryeparlamentari Kadri Veseli i bëri fabrikës së një të akuzuari për uzurpim të pronës shoqërore, një ditë pasi kërkoi publikimin e listës së uzurpatorëve.

  Gjetjet e Insajderit tregojnë për akuzat e prokurorisë që rëndojnë mbi biznesmenin, mënyrën se si është uzurpuar prona e një ndërmarrje shoqërore dhe kërcënimet që i janë bërë biznesmenit që bleu pronën nga Agjencia Kosovare e Privatizimit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark