×
 • Lajme
 • Lajme

  Pejë, arrestohet një person për detyrim prostitucioni

  Insajderi
  20 February 2016 - 13:52

  Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në Pejë, i cili dyshohet se ka detyruar një femër shqiptare që të ketë marrëdhënie seksuale me klientë të ndryshëm.

  Siç njofton policia, të dyshuarit i janë gjetur e konsfikuar edhe një armë automatike, nje pistoletë, dy karikatorë me fishekë të kalibrit të ndryshëm dhe një thikë e shufër metalike.

  Me urdhër të prokurorit, është dërguar në mbajtje, njofton policia.

  Ky person është vetëm njëri nga 25 personat e arrestuar në 24 orët e fundit nga Policia e Kosovës.

  Gjatë kësaj kohe, policia njofton se janë shënuar 36 aksidente trafiku, prej të cilave 10 me të lënduar./Insajderi.com

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark