×
 • Sport
 • Sport

  Përfundon pjesa e parë, Shqipëria në avantazh

  Insajderi
  07 June 2024 - 19:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ka përfunduar pjesa e parë në miqësoren mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit.Rezultati pas 45 minutave të parë është 1 me 0.

  Nedim Bajrami realizoi golin e vetëm, duke i dhënë avantazhin kuqezinjëve.

  Ishte një gol shumë i bukur nga distanca.

  Përgjithësisht një paraqitje pozitive e Shqipërisë, e cila ka mundur të shënojë edhe më shumë gola.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark