×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Përplasje mes dy grupesh në Lipjan, goditen me veturë dy persona

  Insajderi
  19 February 2024 - 17:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Si pasojë e konfliktit mes dy grupeve në Lipjan, kanë përfunduar të lënduar dy persona pasditen e së hënës.

  Sipas informacioneve që ka siguruar Gazeta Insajderi nga terreni, njëri grup ka goditur dy persona të grupit tjetër me veturë teksa të njëjtit ishin këmbësorë. Të njëjtëve iu ka shkaktuar lëndime trupore.

  Nga pamjet që ka siguruar Insajderi nga vendi i ngjarjes, shihen copëza të veturës dhe njëra patike e njërës nga viktimat.

  Insajderi ka kontaktuar Policinë e Kosovës lidhur me rastin, por deri në momentin e publikimit të këtij artikulli s’ka marrë ndonjë përgjigje. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark