×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Plagosen gjashtë fëmijë në një park në Francë

  Insajderi
  08 June 2023 - 11:37

  Gjashtë fëmijë dhe një një i rritur janë plagosur në një sulm me thikë në një park pranë liqenit Annecy, në juglindje të Francës, sipas BBC.

  Ministri i Brendshëm Gerard Darmanin konfirmoi se autori ishte arrestuar nga policia. Deputeti rajonal Antoine Armand e përshkroi sulmin të tmerrshëm dhe tha se autoritetet po hetonin.

  Një burrë sulmoi me thikë një grup fëmijësh rreth tre vjeç në orën 9:45 të mëngjesit në një park pranë liqenit, tha një zyrtar lokal.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark