×
 • Sport
 • Sport

  “Po bëjnë gati grushtet” – Fury dhe Usyk në përgatitjet finale

  Insajderi
  18 May 2024 - 23:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

  Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

  Protagonistët po bëjnë përgatitjet e fundit për të na dhuruar spektakël.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark